مروری بر سرویس پخش زنده‌ی ستون

سرویس پخش زنده‌ی ستون به شما کمک می‌کند تا بتوانید محتوای ویدیویی خود را براساس نیاز و تنظیمات مورد نظر خود، با بهترین کیفیت و کمترین تاخیر به کاربران در سرتاسر جهان نشان دهید. یکپارچگی این سرویس با زیرساخت شبکه‌ی توزیع محتوای ستون برای پخش زنده و همینطور سرویس ذخیره‌سازی ستون این امکان را فراهم کرده است که با استفاده از شبکه‌ی Anycast، دسترسی‌پذیری محتوا در نقاط مختلف جغرافیایی تضمین شود. سرویس پخش زنده‌ی ستون از پروتکل استاندارد RTMP پشتیبانی می‌کند.

  • ستون با یکپارچه‌سازی سرویس پخش زنده و شبکه‌ی توزیع محتوا، این امکان را فراهم کرده است تا محتوای ویدیویی شما از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی به دست کاربران برسد. بدین ترتیب هر کاربر در کمترین زمان ممکن می‌تواند به تماشای ویدیو بپردازد.
  • محتوای ویدیویی شما براساس تنظیماتی که خود شما تعیین می‌کنید به چندین کیفیت تصویر تبدیل خواهد شد. بدین ترتیب با در نظر گرفتن سرعت اینترنت کاربر، ویدیو با مناسب‌ترین کیفیت نمایش داده خواهد شد.
  • یکپارچگی سرویس پخش زنده‌ی ستون با سرویس ذخیره‌سازی ستون این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید محتوای ویدیویی زنده‌ی خود را روی سرویس ذخیره‌سازی ستون ذخیره کنید.
  • سرویس پخش زنده‌ی ستون به شما این امکان را می‌دهد تا برای ویدیوی خود واترمارک تنظیم کنید و بتوانید همزمان چند واترمارک روی ویدیوی خود داشته باشید.

همه‌ی تنظیمات این سرویس از طریق پنل و به‌راحتی قابل انجام است و می‌توانید به راحتی و به سرعت کار با سرویس پخش زنده‌ی ستون را شروع کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟

با نظر دادن به بهبود کیفیت مستندات کمک کنید