تنظیمات کیفیت خروجی، ذخیره‌ی آن و تعیین واترمارک

برای اینکه کاربر نهایی تجربه‌ی بهتری در تماشای پخش زنده داشته باشد، بهتر است براساس سرعت دسترسی به اینترنت، کیفیت‌های متفاوتی در اختیار کاربر قرار بگیرد. این امکان، در صورت تغییر سرعت دسترسی از قطع تصویر جلوگیری می‌کند.

سرویس پخش زنده‌ی ویدیویی ستون این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید به سادگی کیفیت‌های مختلف را تنظیم و راه‌اندازی کنید.

output.PNG

این امکان فراهم شده است تا محتوای خروجی لایو روی سرویس ذخیره‌سازی ستون ذخیره شود. فقط کافی‌ است گزینه‌ی مورد نظر در تنظیمات فعال شده و آدرس محل مورد نظر برای ذخیره‌سازی نیز مشخص شود.

record.PNG

امکان اضافه کردن همزمان چند واترمارک نیز در این سرویس فراهم شده است. برای استفاده از واترمارک، فایل عکس واترمارک مورد نظر باید روی کیسه ذخیره شده باشد و اطلاعات آن در فرم مربوطه وارد شود.

watermark.PNG

پس از انجام تنظیمات بالا روی دکمه‌ی تأیید کلیک کنید. اکنون استریمی که ساخته‌اید در لیست استریم‌ها نمایش داده می‌شود. با کلیک روی آن وارد صفحه‌ی مرتبط با استریم شده و می‌توانید اطلاعات اتصال را در این صفحه مشاهده کنید. هم‌چنین می‌توانید از طریق این صفحه برخی از تنظیمات استریم را ویرایش کنید.

اکنون می‌توانید از سرویس پخش زنده‌ی ستون استفاده کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟

با نظر دادن به بهبود کیفیت مستندات کمک کنید